Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Soubor Žižkovského divadla Járy Cimrmana prezentující život a dílo tohoto génia českého národa se těší neuvěřitelné oblibě již několik desetiletí. Scéna navíc pravidelně dává prostor hostujícím souborům, které přispívají ke zpestření divadelního programu.

5 4 3 2 1 Žižkovské divadlo Járy Cimrmana 1/5 - Hodnocení: 1 www.zdjc.cz/

Kontaktní údaje

Štítného 5
Praha 3, 130 00
+420 222 780 396
pokladna@zdjc.cz

Kontaktovat

Informace

 Těžko najít někoho, kdo nezná spolek mystifikátorů - recesistů, kteří Járu Cimrmana stvořili, dostali do národního povědomí a úspěšně živí umělecký odkaz této výjimečné osobnosti na poli dramaturgickém. 

Všechny "rekonstrukce" původních Cimrmanových her jsou vesměs známy alespoň podle názvu. Divadlo je uvádí opakovaně a tím jejich úspěch umocňuje. Nenajde se v programu Žižkovského divadla taková inscenace Járy Cimrmana, která by nebyla vyprodána dlouho předem. 230 míst (164 v hledišti, 66 na balkoně) je málo. Lidé se rádi přijdou zasmát zase znovu, inteligentního laskavého humoru občas okořeněného sžíravě satirickým momentem není nikdy dost. Na jevišti ani v životě.

Aktuální program

Názory klientů na tuto firmu

  1. targethunt

    5 4 3 2 1

    What a nice post! Thanks a lot for this Blog commenting sites list that is very helpful for every newbie like me. Nosler 6.55mm Creedmoor 140 gr Partition Trophy Grade 20/Box Getting this post I benefited. Please keep it up.

Váš názor a hodnocení

Comment author