Studio ALTA

Studio ALTA

Studio ALTA je multikulturní centrum a tvůrčí hub se zaměřením na současný tanec.

5 4 3 2 1 Studio ALTA 1/5 - Hodnocení: 3 www.altart.cz

Kontaktní údaje

U Výstaviště 21
Praha 7, 170 00
+420 728 114 927
tatiana@altart.cz

Kontaktovat

Informace

Studio ALTA je multikulturní centrum a tvůrčí hub se zaměřením na současný tanec. Ve čtyřech industriálních halách v Holešovicích o ploše téměř 1 800 m2 se nachází divadlo, dvě zkušebny pro umělecký výzkum a tvořivé workshopy, ateliéry i sdílené kanceláře. Neformální kavárna – Obývák – se stala místem konání diskuzí a mezioborových a komunitních setkání pro všechny generace.

V uměleckém programu Studia ALTA dominují odvážná, inovativní díla, jejichž cílem je inspirovat k angažovanosti, kreativitě, sdílení a konstruktivnímu dialogu s jinakostí, která je základem otevřené a zdravé společnosti.

Aktuální program

Názory klientů na tuto firmu

 1. damdam

  5 4 3 2 1

  Thank you for always being there for me during the tough times and for being a constant cut the rope source of encouragement. Your unwavering support and belief in me have given me the strength to persevere and succeed.
 2. Shoulder M

  5 4 3 2 1

  Through our convenient online shop Shoulder Milling Inserts you can order products. And when we say "best", then we mean grooving insert a carbide inserts that is just as good as the original!We are one of the biggest carbide inserts Probus Soafuia drilling inserts suppliers manufacturers and offerors in China. A lot of styles with superior quality at an affordable price are tpgn insert in hot sale here.
 3. Igor

  5 4 3 2 1

  Dobry den prajem, divadlo bylo super! Moc zdravim! 739 angel number in twin flame and money.

Váš názor a hodnocení

Comment author