Originální hudební divadlo Praha

Originální hudební divadlo Praha

Original Music Prague Theatre je divadlo originální nejen názvem, ale především pojetím her a ztvárněním příběhů. Láká vás dávno zapomenutá atmosféra pražských hudebních salónů? Tady jste správně. Potěšte se věrnou iluzí společenského života uplynulých staletí.

5 4 3 2 1 Originální hudební divadlo Praha 1.5/5 - Hodnocení: 3 www.musictheatre.cz/

Kontaktní údaje

Podle Lomu 27
Praha 5, 150 00
+420 235 518 045
ohdp@volny.cz

Kontaktovat

Informace

Originální hudební divadlo Praha svá netradiční představení odehrává v historických salónech. Tato zajímavá volba scény s absencí tradičního hlediště a jeviště umožňuje divákům bezprostřední kontakt s dějem, herci, hudebníky i tanečníky. Ani tématika her tohoto komorního divadla není obvyklá: tvůrci se nechávají inspirovat životními epizodami hudebních skladatelů v Praze.
Nejen prostředí scény, ale vynikající výkony umělců, výpravné historické kostýmy a výběr melodií ze starých archívů dodávají představením podivuhodnou autentičnost.
O srozumitelnosti hudby bez ohledu na národnost či jazyk svědčí úspěchy divadla při zahraničních hostováních.

Za zmínku stojí každoročně pořádaný festival Ad honorem Mozart - Praga s pěveckou soutěží pro každého, kdo nastuduje a přezpívá árii nebo píseň z díla Wolfganga Amadea.

Aktuální program

Názory klientů na tuto firmu

 1. Turning In

  5 4 3 2 1

  we proud to offer a magnificent portfolio of the finest carbide insert and most unique best indexable carbide inserts carbide inserts in the world. Our aim is to surpass your expectations both online lathe inserts and beyond the sale.Welcome to turning inserts price the website! We are reliable provider dedicating to offering our customers a wide range of top quality product.
 2. ad

  5 4 3 2 -1

  hjl ; hjl ; hjl ; hjl ; hjl ; hjl ; hjl ;
 3. Raquel Isere

  5 4 3 2 1

  I guess it is a structured training program which enables prospects and youngster to produce future resources as they gain practical experience with a company, giving them a head-start into their respective fields. Anyways much appreciation from diploma assignment writing help.

Váš názor a hodnocení

Comment author