Divadlo Semafor

Divadlo Semafor

Divadlo s dlouhou historií (založeno roku 1959), které má co říci i dnes, a ještě dlouho tomu tak bude. Na představení Semaforu můžete zajít na Praze 6.

5 4 3 2 1 Divadlo Semafor 1/5 - Hodnocení: 4 www.semafor.cz

Kontaktní údaje

Dejvická 27
Praha 6, 160 00
+420 233 901 384
vstupenky@semafor.cz

Kontaktovat

Informace

Slavné divadlo zakladatelů Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra, kterým prošly snad všechny hvězdy našeho hudebního a hereckého nebe. První divadlo malých forem. Podle slov svého zakladatele Jiřího Suchého se divadlo drží tradicionalismu a konzervatismu. Humor, satira a lehká ironie Semaforu jsou nesmrtelné, hry, které divadlo uvedlo, jsou stále aktuální a stále baví.
Kdo někdy navštívil jakékoli představení Semaforu, ví a nezapomene.

Diváci se sem chodí "nadýchat čerstvého vzduchu". No, bez toho se nedá žít a je dnes zatraceně vzácný. 

Aktuální program

Názory klientů na tuto firmu

 1. Solid Carbide Inserts

  5 4 3 2 1

  The products is as beautiful and striking as it is mechanically distinguished. SCGT Inserts You http://itime.blog.jp/ will find what is carbide wear rods good value for money.Not http://newbie.livedoor.biz/ to CNMG Inserts mention, parting tool inserts http://wid.blog.jp/ new Identify cheap product defined by cast iron inserts carbide rod stock the http://various-styles.blog.jp/ last http://onlooker.livedoor.biz/ appearance of sophistication appear as icons in http://standard.ldblog.jp/ your collection.
 2. Replica Jeans

  5 4 3 2 1

 3. helen dam

  5 4 3 2 1

  To je zajímavý popis divadla Semaforu a backrooms game jeho významu v české kultuře. Je skvělé, že tato instituce stále existuje a udržuje svou tradici humoru, satiry a ironie. Zdá se, že divadlo Semafor má velký vliv na českou kulturu a mnoho her, které zde byly uvedeny, jsou stále aktuální a baví diváky dodnes. Je backrooms dobré mít taková místa, kde si lidé mohou "nadýchat čerstvého vzduchu" a užít si kvalitní zábavu.
 4. High feed milling insert

  5 4 3 2 1

  The products tpgb insert offers unparalleled elegance appealing only the the VNMG insert most demanding of clients, the tool insert material ones that demand only the finest.All the original details, style and mechanisms have been exactly to in our product. But the most unbelievable thing is their price - The bests cast iron inserts from Carbide turning inserts our site are manifold much cheaper.

Váš názor a hodnocení

Comment author