Kino

Kina v Praze? Zajímavý film? Premiéry? Vždy aktuální program pražských kin od artových až po velké multiplexy.

Divadlo

Divadla v Praze? Činohra, opera, balet nebo opereta? Komedie, drama nebo tragédie? Aktuální program pražských divadel a divadelních scén.

Kluby

Kluby v Praze? Noc v Praze nikdy nekončí. Taneční party, jazz, swing, techno, house a mnoho dalších klubových akcí. Podívejte se na aktuální přehled!

Muzikál

Muzikál je stále populární obzvláště v Praze. Hledáte - li muzikály v Praze, zde je přehled muzikálů v Praze.

Společenské akce

Společenské akce v Praze, to jsou například plesy, business snídaně atd. v Praze. Tyto společenské akce v Praze přinášíme zde.

Galerie

Galerie v Praze, to je široké spektrum umění v pražských galeriích. Příznivci umění zde naleznou přehled galerií v Praze a kam v Praze do galerie zajít.

Muzea

Máte v plánu zajít do muzea v Praze? V muzeích v Praze najdete vše od pravěku až po současnost. Muzea v Praze a co můžete vidět v expozicích pražských muzeí vám pro inspiraci návštěvy muzea v Praze přinášíme zde.

Výstavy

Kam v Praze na výstavu? Výstav v Praze je celá řada, od moderního umění až po dávnou historii. Tipy kam zajít na výstavu v Praze vám nabízíme právě v sekci výstavy v Praze.

Vzdělávací akce

Vzdělávací akce v Praze, to jsou kurzy, školení, rekvalifikace, odborné semináře, přednášky, které se v Praze konají jak pro odbornou, tak i pro širokou pražskou veřejnost.

Dětské akce

Akce pro děti se konají po celé Praze prakticky každý den. Zde vám nabízíme akce pro děti v Praze a přehled pořadatelů akcí pro děti v Praze, kde můžete strávit volný čas s dětmi v Praze.

Literární kavárny

Literární kavárny v Praze, v těchto kavárnách si můžete vychutnat nejen dobrou kávu. Literární kavárny v Praze pořádají řadu akcí, např. autorská čtení, cestopisné a badatelské přednášky. Literární kavárna v Praze - tip na zajímavý večer.

Koncerty

Kam v Praze na koncert? Koncerty v Praze probíhají každý den a seznam koncertů v Praze je obsáhlý. Příznivcům koncertů v Praze zde přinášíme inspiraci k návštěvě některého z aktuálně konaných koncertů v Praze.

Ostatní akce

Ochutnávky vína, farmářské trhy v Praze, předváděcí akce, podpisové akce v Praze. Víme co se děje v Praze okolo Vás.

Památky

Kostely v Praze,chrámy,významné stavby v Praze,zahrady, technické památky v Praze. Kam v Praze za památkami.

Hrady a zámky

Hrad? Zámek? Tip na výlet v Praze a ve středočeském kraji.

Sportovní akce

Kam za sportem v Praze? Fotbal,hokej, squash, tenis,fitness,.. Sport v Praze na každý den.