Tweet

Informace pro inzerenty

KamvPraze.cz (www.kamvpraze.cz) je regionální informační portál pro návštěvníky z Prahy i okolí, kteří na něm najdou vše od praktických informací o službách ve městě, přes aktuální kulturní agendu až po novinky ze sportu a společenského života v Praze.

Populární pražský informační portál KamvPraze.cz přichází ve zcela novém designu a se spoustou moderních funkcí. Svým návštěvníkům nabízí přehledné informace o kultuře, zábavě, službách a řemeslech a díky novým technologiím se stává pro inzerenty a obchodní partnery ještě atraktivnějším.

Nedlouho před jeho 11. výročím představuje společnost AKON Česká republika zásadně inovovanou verzi oblíbeného portálu KamvPraze.cz. Změny se zaměřily především na zvýšení funkčnosti a přehlednosti portálu, zjednodušení vyhledávání a orientace. Rozšířila se i nabídka služeb pro návštěvníky a zvýšil se zájem obchodních partnerů, kteří na portálu inzerují své produkty a služby.

Provozovatel portálu KamvPraze.cz, společnost AKON Česká republika, významně zlepšil servis poskytovaný obchodním partnerům tohoto projektu v rámci rozsáhlé optimalizace pro vyhledávače (SEO), nalézt a tím velmi usnadnit hledání záznamů prostřednictvím veřejných internetových vyhledávacích služeb. Díky tomu se zefektivňuje přítomnost firem a podnikatelů na portálu a současně lze očekávat i výrazný nárůst návštěvnosti zájemců o informace z Prahy a okolí.

„Bylo pro nás velmi důležité, abychom nabídli nejen komplexní obsah pro naše návštěvníky, ale současně přidali výhody pro naše obchodní partnery inzerující na portálu KamvPraze.cz. Přítomnost na navštěvovaném informačním serveru v Praze by měla být dnes jasnou volbou pro každou firmu, která má zájem o přesné cílení své prezentace a velmi kvalitní doplňkové služby.“ říká Petr Gondek, ředitel společnosti AKON Česká republika, s.r.o.

V současnosti je KamvPraze.cz jediným portálem v metropoli, na kterém si uživatel přečte vše od aktuálních zpráv z města až po týdenní menu své oblíbené restaurace. V sekci "Firmy a služby" najde od autoškoly, restaurace, nábytku, zdravotnického zařízení až po zboží a služby pro děti. Zanedlouho dokonce portál nabídne svým uživatelům možnost odběru novinek a aktuálních informací o dění v Praze a okolí na email nebo mobilní telefon. KamvPraze.cz se může pochlubit dlouhodobě velmi vysokou a stále rostoucí návštěvností obyvatel i návštěvníků Prahy a Středočeského kraje.

Mezi hlavní změny, které přináší zcela nová verze portálu KamvPraze.cz pro obchodní partnery, patří již zmíněná rozsáhlá optimalizace záznamů pro internetové vyhledávací služby (SEO optimalizace), detailní statistiky zhlédnutí komerčních záznamů, z nichž si mohou partneři snadno vyhodnotit efektivitu této formy propagace, a také celá řada nových forem oslovení zákazníků.

Součástí je dnes velmi populární Mobilní aplikace pro "chytré" telefony, připravená pro platformy Android a Apple.

O společnosti AKON Česká republika, s.r.o.

AKON Česká republika, s.r.o. (www.akon.cz) je fullservisovou reklamní, produkční a webdesignovou agenturou, která provozuje portál KamvPraze.cz. Mezi její zákazníky patří významné firmy z oblasti obchodu, kultury i služeb.

Tydenní novinky a zajímavosti

Registrací a stisknutím tlačítka "Chci odebírat" souhlasím s pravidelným zasíláním novinek o dění na serveru KamvPraze.cz