Cinema City Zličín

Cinema City Zličín

Multiplex Cinema City Zličín tradičně vsadil na umístění své desítky kinosálů v rozsáhlé a velmi navštěvované nákupní galerii Metropole Zličín.

5 4 3 2 1 Cinema City Zličín 1/5 - Hodnocení: 4 www.cinemacity.cz

Kontaktní údaje

Řevnická 121/1
Praha 5, 155 21
+420 255 742 021
info@cinemacity-imax.cz

Kontaktovat

Informace

Funkční propojení centra nakupování a centra zábavy velí zákazníkům dole nakoupit, v patře se potom najíst (nabídka občerstvení je opravdu různorodá) a nakonec si odpočinout  v hledišti některého z kinosálů. Proč ne? Čas od času právě takhle může proběhnout váš přivětivý den.
Cinema City Zličín samozřejmě nezklame uváděnými tituly ani špičkovou projekcí.
Rovněž dle očekávání nabídne bezvadně čisté toalety, posezení v předsálí a usměvavý personál u pokladen.

Dnešní program

Názory klientů na tuto firmu

 1. Felix Hull

  5 4 3 2 -1

  This will give the activity book a more polished feel. They are also a more interesting texture for your child to interact with mapquest directions
 2. carbide cutting tool

  5 4 3 2 1

  The clever tungsten rods price thing konrad carbide rod to do is to order lathe carbide inserts your products right here http://newbie.livedoor.biz/ through this website. And central and intermediate inserts you will carbide insert quotation be combining top-notch quality with a very accessible price.As a fashion fan for a trendy and stylish product, one of the surface milling inserts product is tungsten carbide inserts a http://high-quality.blog.jp/ rare choice. Take action and add one http://yyds.blog.jp/ more jewelry to your valuable collection!
 3. Carbide insert Prices

  5 4 3 2 1

  products are cute. We cnc insert chart are glad to give you the opportunity to Buy product best carbide inserts rdmt insert for a very accessible ccmt insert price.We only sell first-class product that are carefully sourced from manufacturers that must comply with carbide insert quotation our stringent quality control grooving inserts manufacturers standards.
 4. Sam Curran

  5 4 3 2 1

  I genuinely welcome this wonderful post that you have obliged us. I ensure this would be important for by far most of everyone. Original Casper Pillow

Váš názor a hodnocení

Comment author