Carpe Diem Flora

Carpe Diem Flora

CARPE DIEM je velmi rozmanitý prostor, který přes den funguje jako příjemná kavárna s dětským koutkem. A ve večerních hodinách se mění na pódium pro naše kapely hrající folk, blues, jazz, rock, ethno a world music.

5 4 3 2 1 Carpe Diem Flora 1/5 - Hodnocení: 6 www.carpediemflora.cz/index.php

Kontaktní údaje

Jičínská 4
Praha 3 - Flora, 130 00
+420 792 517 527
info@carpediemflora.cz

Kontaktovat

Informace

Snažíme se lahodit jak uším, tak i očím, a proto také spolupracujeme s různými fotografy, malíři a umělci, jejichž díla pravidelně oživují interiér podniku. Standardní kapacita klubu je 50 míst; není ovšem problém tuto kapacitu zvýšit či prostor variabilně upravit k Vaší spokojenosti. Díky šikovně řešenému umístění baru v přední části, nejste během hudební produkce nijak rušeni. Jsme vhodný prostor na narozeninové oslavy (pro všechny věkové kategorie, včetně dětských party), firemní večírky a vernisáže. Nově jsme se rozhodli rozšířit naše služby o multifunkční prostor v 1. patře, kde nabízíme posezení. Prostor je též vhodný k různým workshopům, seminářům, křtům knih, autorskému čtení atd.

Aktuální program

Názory klientů na tuto firmu

 1. Kevin Durant

  5 4 3 2 1

  In addition to physical training, brain training is also indispensable for anyone. But, if we can choose to passively train our brains with highly entertaining games, why not give it a try? And Impossible Game is a recommendation of mine! (if you have a better and more useful game, please share it with me! Thanks for that!)
 2. cookie

  5 4 3 2 1

  Nice information, valuable and excellent design, as share good stuff with good ideas and concepts, lots of great information and inspiration, both of which I need, thanks to offering such helpful information here. cookie clicker
 3. mr seo

  5 4 3 2 -1

  Great Company , Fast to answer my questions, Marketing1on1 helped me from begin to finish. I'd recommend this to friends and family.
 4. minkoo

  5 4 3 2 1

  A helpful article not only for me but also for others looking for this. People can easily shop online through this post. directions maps
 5. anna

  5 4 -3 -2 -1

 6. Harrison Montague

  5 4 3 2 -1

Váš názor a hodnocení

Comment author